Kontaktinformasjon til de enkelte velforeninger i Sandnes Hytteeierforening
Navn Velforening Mobil Hjemmeside E-post
Sjur Lærdal Apalstø Hytteeierlag 920 10 644 sentrum.invest@gmail.com
Einar Knudsen Breivik Vel 41514608 Breivik Velforening einar.knudsen@lyse.net
Terje Omdahl Klevika Hytteeierforening 90685099 terjomd@hotmail.com
Endre Lima Løvås Bersagel  www.bersagel.com
Jan Høydal Kleivadalen Vel 48072208 Kleivadalen Hytteforening jhoydal@lyse.net
Morten Røsand Loddervik Velforening 48152014 morten.rosand@gmail.com
Velforening for Lutsivassdraget Lutsivassdraget lutsivassdragetsvel@gmail.com
Evi Knudsen Øvrebø Nordavatnet Velforening 92421961 evi.knudsen@hotmail.com
Tove Vatsvåg Nylund Sjølvik Vel 99259330 Sjølvik Vels    hjemmeside tvnylund@gmail.com
Jan Forsell Store Vierneset Vel 920 14 518 jan.forsell@lyse.net
Frederik Hansen Stølsvik Vel 924 63 324 frederik@fredhans.no
Karl Børge Larsen Rosenvik Vel 45269115 karl.larsen@lyse.net
Jofrid Haga Ulsneset Vel 95062229 Ulveneset Vel jofrid.haga@lyse.net
Olaf Jensen Uskekalven Vel  99 26 26 54 Uskekalven Vel  laffen.jensen@gmail.com
Egil Andreassen Usken Vel Hjemmeside for Usken Vel eandreassen@me.com
Karin Mikkelsen Skjørestad Vierknuten Velforening 90753526 karinmikkelsen@lyse.net
Endre Ådnøy Ådnøy Vel 928 57 264 endre.aadnoy@koelergruppen.no
Stig Aasland Øvre Li Velforening 91357006 stig.aasland@lyse.net